1 Unitat
Productor local
14,25 €
|
|
Unitat 280-320 gr.
Elaboració propia
3,80 €
|
|
Unitat 400-500gr.aprox.
Elaboració propia
5,75 €
|
| |
| |
|
Unitat 200gr.aprox.
Elaboració propia
2,50 €
|
|
1/4 Peça 500 gr./aprox
Productor local
8,50 €
|
|
320-370 gr. aprox.
Elaboració propia
5,00 €
|
|
|